Satın Almadan Önce izlesene Things To Know

Bu röportajın yapılma sebebi de bu. Sarrafiyekalarına benzemeyen biri o. Yıldız olmasına star, ama starlığın kuralları açısından baktığınızda, on paralıkbiri yok. Seksin üzerine oynamıyor, magazin sayfalarında fink atmıyor, dü günde bir skandal icat etmiyor. Ona buna laf geçirmiyor.

Artık kalbiyle değil, mantığıyla kararlar almış olduğunı belirten Hadise, Sinan Rahatçıl’la tanışma tarihlerini yazan dövmesini de sildirdiğini açıkladı.

Ama iddialı bulunmak kötü bir şey mi? Denetlemen “10 sene sonra Los Angeles’ta konser vermezsem bu anlayışi buzakır, aşiyan hanımı olurum” diyor. Kendine güveniyor, inanıyor. Buyurun birbirinden iddialı izahatıyla karşınızda 17’lik pop film yıldızı Aleyna Tilki...

Önümüzde upuzun bir sevinç tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla yanında insanlar dinlence rotalarını dar bâtınine çevirdi. En çok tercih edilen yerlerden biri bile eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Peki Bodrum’da nerede denize girmeli, ne mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin midein kaleme aldım.

İsimsizler 26. Kürsü'ü reklamsız ve hiçbir devam olarak blutv kalitesi ile görmek bâtınin tıklayınız.

Gülben Yeni yetme, Ozan ve Ece Doğcelil’nun Bodrum’daki evlerine misafir evet. Doğcelil çifti, tanıdıkma hikayelerinden dünyaevi sürecine, çocuklarından müzik piyasasına denli her şeyi Erin’e anlattı.

26. Devir Oya ve click here Merve arasındaki muazzam çatışma başlıyor!Merve intikam çekimına kafaladı! İki hatun kişi arasındaki ...

?Boğaziçi Üniversitesi tarafından bu sene 12’nci öğün planlı ‘Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’ önceki akşam sahiplerini buldu.

Klip çekimlerini çoklukla tropik adalarda yapmayı seçtiği kucakin eleştirilen Mahsun Kırmızıgül, özünü kaybettiğini iddia edenlere yanıt verdi. Algül, "Dalarak, kayarak, risotto yiyerek özümü kaybetmedim" dedi.

"PowerTürk Türkçe Pop En İyiler" albümü PowerTürk ve Pasaj Müzik ortaklaşa iş ile müzik marketlerde...

Bir süredir internette dolaşan, Facebook’ta paylaşılan adam yüreğini cebellayan bir videonun ünlü müzisyen Kıraç’ın “Salıverme beni, insanoğlu” kötü şarkısıyla bütünleştirilmiş şeklini kesinlikle izlemelisiniz. Link’ini bayağıda sizin dâhilin verdim.

Spotify, Simge’nin yeni albümü “Ben Ara sıra” ile Türkiye’bile ilk yol zanaatçı kampanyası mirlatıyor

Şarkı ilk dinlemede yakalamayı sükseyor. Bir anda dizem yapışmak istiyorsunuz ve nakaratı merakla bekliyorsunuz.

İstanbul’lu ünlü bir iş kayırıcıı olan Haluk Mertoğlu’nun evlenme teklifi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş teklifi kabul buyurmak lüzum fakat ortada küçümencik bir problem vardır. Kızları hâlâ Haluk’un varlığından haberdar değildir. Nazlı’nın annesinden şüphelenip, tezevvüç teklifini basmasıyla Güneş ve Haluk’un ilişkisi ortaya çıkar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Satın Almadan Önce izlesene Things To Know”

Leave a Reply

Gravatar